Ilgaamžiškumas ir kokybė


Ekologiškos medžiagos ir puiki šilumos izoliacija

 

Namo sienos  pastatytos iš aukštos kokybės ekologiškos ir natūralios statybinės medžiagos – keramikinių blokelių KERATERM (LODE). Jie pasižymi puikiomis energetinėmis ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis ir užtikrina namo ilgaamžiškumą. Sienos, sumūrytos iš šių blokelių, kvėpuoja ir palaiko gerą patalpų šilumos pusiausvyrą: vasarą kambaryje jausite gaivią vėsą, o žiemą džiaugsitės  malonia šiluma.

 

Mažos sąskaitos už šildymą

 

Mes taupome Jūsų pinigus, todėl butuose įrengėme individualią šildymo sistemą. Jūs patys galėsite reguliuoti kambario temperatūrą ir džiaugtis nedidelėmis sąskaitomis už šildymą. Sumontavome trijų stiklo paketų langus, kurie labai efektyviai sulaiko šilumą. Namas atitinka energetinio naudingumo B klasę.

Racionalumas ir komfortas

 

Mažaaukštė statyba

 

Penkių aukštų namas – tai, ko reikia žmogui, pavargusiam nuo daugiaaukščių namų raizgalynės ir didelės kaimynų draugijos.

Racionalus išplanavimas

 

Nedideli, ekonomiški butai, kuriuose nėra ilgų koridorių, nereikalingų nišų ir ne vietoje įsiterpusių kolonų. Galite keisti buto išplanavimą arba sujungti du butus į vieną. Viskas, ko reikia praktiškam žmogui.
 

Patogumas ir jaukumas

 

Jaukios terasos

 

Pirmo aukšto butai turės dideles terasas, kuriose galėsite rytais gerti kavą, vakarais jaukiai vakarieniauti su šeima arba draugais.

Viršutiniame namo aukšte įrengtas išskirtinis panoraminis butas, turintis net 300 kv. m. terasą ant stogo. Joje galėsite jaukiai įsitaisę minkštasuolyje skaityti knygą, grožėtis saulėtekiais ir saulėlydžiais, o savaitgaliais su draugais -  linksmai pavakaroti.
 

Patogus susisiekimas

 

Miesto centras lengvai ir greitai pasiekiamas tiek automobiliu (patogus išvažiavimas į Vakarinį aplinkkelį), tiek visuomeniniu transportu, nes netoliese yra autobusų ir troleibusų stotelės.

Jūsų patogumui 200 m. – 700 m. atstumu nuo namo įsikūrę dideli prekybos centrai: „Maxima“, „BIG“, „Norfa“, „Rimi“, „Senukai“.

Patogu šeimoms, auginančioms vaikus, nes aplinkui didelis mokyklų ir darželių pasirinkimas: Vilniaus Gabijos gimnazija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla, Aušros mokykla-darželis, lopšelis-darželis „Gabijėlė“, „Vėjelis“, „Aitvaras“.

Saugumas

 

Patogi automobilių stovėjimo aikštelė

 

Taupydami Jūsų laiką ir rūpindamiesi saugumu, po namu įrengėme požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Saugiai pastatę automobilį, liftu pasikelsite į savo butą.

Aptverta teritorija ir jauki vaikų žaidimų aikštelė

 

Tarp žalios vejos, dekoratyvinių krūmų ir žydinčių gėlių įkomponuoti pasivaikščiojimo takai, suoleliai poilsiui sukurs jaukią ir saugią oazę Jums ir Jūsų vaikams. Pagal Vilniaus bendrąjį planą, dalis prie namo esančios teritorijos patenka į rekreacinę zoną, todėl gyventojai bus saugūs, kad priešais namo langus neiškils dar vienas daugiabutis.

Kainos ir kokybės santykis

 

Butai iš vienų rankų

 

Patys esame vystytojai, statytojai ir pardavėjai, todėl galime pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį. Parduodame butus be tarpininkų ir teikiame visas įstatymais numatytas garantijas.

Klauskite ir mes maloniai jums atsakysime telefonu +370 626 76029 arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Nedelskite, laisvų butų skaičius – ribotas.

 
 
Sprendimas: Webbus.lt