Gabijos butai – tai naujas, mažo aukštingumo, vienos laiptinės, racionalaus išplanavimo daugiabutis namas Vilniuje, Pašilaičiuose, Gabijos g. 44.

 

Gabijos butai puikiai tiks žmogui, pavargusiam nuo daugiaaukščių namų raizgalynės, ieškančiam kokybės ir kainos santykio, taupančiam pinigus, neabejingam ekologijai ir vertinančiam saugumą bei ilgaamžiškumą.

 

Mes siūlome:

 

  •  vieno kambario 37 kv. m. butus;
  •  dviejų kambarių nuo 44 iki 51 kv. m. butus;
  • trijų kambarių nuo 64 iki 74 kv. m. butus;
  • keturių kambarių nuo 80 kv. m. butus.

 

Pirmuose aukštuose esantys butai turi dideles, erdvias 19 – 73 kv. m. terasas, o viršutiniame aukšte esantis panoraminis 80 kv. m. individualaus išplanavimo butas unikalus savo terasa ant stogo.

 

Po namu įrengta saugi automobilių stovėjimo aikštelė. Pirkdami butą galėsite įsigyti ir stovėjimo vietą. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti ir keletą stovėjimo vietų aikštelėje prie namo.

 

Kiekvienam pirkėjui suteikiama galimybė susikurti savo svajonių namus pagal individualius poreikius. Yra galimybė padidinti buto plotą, sujungiant du butus į vieną.

 

Racionalus butų išplanavimas, jaukumas, ekologiškos, aukštos kokybės statybinės medžiagos, išvystyta infrastruktūra, patogus susisiekimas – tai stebuklingas raktas, kuris atvers duris į gyvenimo kokybę, stabilumą ir taupumą.

 

Projekto Gabijos butai statybų pradžia: 2014–09-01.

 

Projekto Gabijos butai statybų pabaiga: 2015-10-30.

 

Projekto vystytojas – UAB  „Vilniaus kotedžai“ (www.vilniauskotedzai.lt) - tai sparčiai auganti ir ilgalaikę patirtį kotedžų ir individualių namų statybos rinkoje turinti nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupė, ambicingai pažvelgusi į augančius Vilniaus gyventojų poreikius. Ypatingą dėmesį skiriame kokybės ir kainos santykiui, šildymo efektyvumui ir ekologiškoms medžiagoms.

 

Nuo 2012 m. UAB „Vilniaus kotedžai“ priklausanti  įmonių grupė sėkmingai įgyvendino apie 40 blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų (kotedžų) statybos projektų Vilniuje (Tarandėje, Balsiuose, Pavilnyje ir kituose rajonuose).


Klauskite ir mes maloniai jums atsakysime telefonu +370 626 76029 arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Nedelskite, laisvų butų skaičius – ribotas.

 
 
Sprendimas: Webbus.lt